мікроавтобуси

мікроавтобуси

Скористайтеся нашою послугою оренди мікроавтобусів. У нашому автопарку є в наявності таки мікроавтобуси як: Mercedes Vito (Viano), Mercedes Sprinter, Volkswagen LT, Mercedes Viano 2013, Mercedes V-class
 AlexCars надає численні транспортні послуги своїм клієнтам для використання з метою поїздок по місту Одеса та на території України автомобілів різного класу. Поряд з іншими марками авто ми готові надати Вам можливість скористатися послугою оренди мікроавтобуса. Машини цього класу відрізняє презентабельність і технічна оснащеність, що визначає зручність і комфорт, безпеку поїздки і швидкість їх пересування.
 
Мінівен або мікроавтобус стає відмінним і, часом, єдиним вибором в разі, якщо Ваш транспортний засіб не відповідає необхідним вимогам і задачам для здійснення комфортної поїздки. Сімейний відпочинок на лоні природи і зустріч численних родичів, проведення торжеств і вечірок, екскурсії по місту. До того ж, часто пересування на мікроавтобусі ставати менш витратним для приватних осіб, ніж використання особистого авто.
Наші мікроавтобуси:
 Оренда мікроавтобуса в Одесі стає не менш зручним для компаній різного рівня для організації колективних поїздок. Дана послуга є безперечною альтернативою власним парком автомобілів, що тягне за собою, безсумнівно, чималі фінансові витрати на його утримання та оплату послуг обслуговуючого його персоналу. Відвідування виставок, конференцій, поїздки за кордон і корпоративні виїзди на пікнік. Зустріч ділових партнерів і делегацій в аеропорту, на вокзалі, комфортне пересування по Одесі і за її межами під час ділових візитів, - мікроавтобус стає першокласним і найбільш підходящим транспортним засобом, що використовується в даних цілях.   Ідеальне технічний стан мікроавтобусів, оперативність і обов'язковість в наданні послуги оренди, вчинене майстерність і люб'язність наших водіїв, і якісне сервісне обслуговування нашого персоналу, - ті переваги, які ми готові надати Вам, як клієнтові нашої компанії!   Наші менеджери допоможуть у вирішенні будь-яких завдань!   +38 (048) 799-07-57 +38 (050) 316-05-88   Ми готові розглянути будь-які індивідуальні договірні умови з кожним з наших клієнтів!   alex@cars.od.ua   Ознайомитися з найбільш вигідними і нестандартними пропозиціями, цінами, замовити або оплатити послугу "Оренда мікроавтобуса в Одесі" Ви можете на нашому сайті.