Про компанію

Про компанію

 AlexCars - динамічно розвивається компанія, заснована ще в 1998 році. За 23 роки своєї діяльності ми заслужили довіру і визнання, як своїх численних клієнтів, так і стратегічних партнерів. 
 Наша компанія надає наступні послуги:
оренда автомобіля з водієм;
трансфертне обслуговування;
допомога в оренді яхт і прогулянкових катерів;
оренда літака, вертольота;
оренда автомобіля без водія;
надання охорони. 
В даний час автопарк AlexCars кілька десятків одиниць транспорту. Це сучасні комфортабельні автомобілі представницького, бізнес класу і класу люкс, які підкреслять статус нашого клієнта на будь-якому заході незалежно від того торжество це або ділова зустріч. При бажанні орендаря можливе надання легендарних автомобілів 90-х років. Говорячи про компанію можна сміливо заявляти, що ми дбаємо про безпеку наших гостей, тому всі транспортні засоби проходять своєчасне технічне обслуговування і знаходиться в ідеальному стані.
   Професіоналізм водіїв і їх прекрасне знання міста дозволяє клієнтам складати розклад своїх зустрічей з точністю до хвилини. Термін оренди автомобіля обговорюється в кожному випадку індивідуально і, при необхідності, може бути продовжений. 
   Ми працюємо не тільки по Україні, але і в містах СНД, а також Європі.    Наш оператор готовий відповісти на всі виниклі питання щодня за телефонами: +38 (048) 799-07-57 +38 (050) 316-05-88 З 9:00 до 21:00 за місцевим часом.
   Наша адреса: м Одеса, вул. Велика Арнаутська, 29

Свіжі новини

Що відбувається?